O NÁS

Společnost NUBA vznikla v roce 2002 odkoupením elektro výroby od firmy VDI Kyjovan Kyjov (Výrobní družstvo invalidů). Při převodu společnosti, došlo i k převzetí zaměstnanců, většinu z nich tvoří osoby se zdravotním postižením. Společnost se neustále rozvíjí a hledá nové možnosti spolupráce jak s dodavateli, tak s odběrateli. Tuto iniciativní činnost potvrzuje i fakt, že jednatel společnosti František Pavluš, uskutečnil v roce 2006 odkoupení výrobních práv společnosti NUBA. Současně došlo ke spojení i přejmenování společnosti na současný název NUBA, s.r.o.

Tato společnost byla dlouhodobým dodavatelem komponentů pro trafopájky, jako jsou kalafuny, pájecí hroty a cíny. Tímto krokem se shromáždila výroba trafopájek a veškerého příslušenství na jedno místo.

Kromě výroby trafopájek a příslušenství se společnost zabývá i navíjením cívek. Pracovní kolektiv společnosti tvoří přední odborníci na danou problematiku a vyřeší tak veškeré potřeby každého zákazníka. Společnost získala řadu ocenění a certifikace kvality, vyznačuje se prvotřídní kvalitou.

Je konkurenceschopná, a to i v celosvětovém měřítku. Společnost vyváží své výrobky do všech koutů světa. Mezi nejčastější odběratele patří zákazníci z Vietnamu, Rumunska, Bulharska, Německa či Slovenska.

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 48615.


Výše základního kapitálu společnosti činí 200 000 Kč.